18 wheels of steel pedal to the metalOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SCS Software firması tarafından geliştirilen 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. 18 wheels of steel pedal to the metal oyunu, kamyon simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Kamyon simülasyonları içerisinde en çok oynanan oyun sanırım 18 Wheels of Steel oyunlarıdır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda Amerika, Kanada ve Meksika ülkelerinin bir çok şehrinde kargo taşımacılığı işini gerçekleştireceksiniz. Oyun indir sitesinden temin ettiğiniz bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

18 wheels of steel pedal to the metal oyunu

18 wheels of steel pedal to the metal oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Ses efektleri de oyunun daha etkileyici olmasını sağlamış. 700 MHz işlemci, 256 MB Ram , 32 MB ekran kartı ve 800 Mb hardisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak kamyon simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal Oyun indir