Archive for Nisan, 2010

-sponsor bağlantılar-


Resident Evil 2 Oyun Videoları

Aşağıda Capcom firması tarafından geliştirilen “Resident Evil 2” adlı oyunun videoları bulunmaktadır.  Resident Evil 2 oyunun incelemesine  Resident Evil 2 Oyun indir linkinden ulaşabilirsiniz.

Resident Evil 2 Oyun indir

Resident Evil 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Capcom firması tarafından geliştirilen “Resident Evil 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Resident Evil 2 oyunu macera oyunları içersinde yer almaktadır. Resident Evil 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Resident Evil 2 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.
Devamını oku »

Battlefield 1942 Oyun Hileleri

Battlefield 1942

Oyun indirin bu yazısında  sizlerle Electronic Arts Inc firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Battlefield 1942” adlı oyunun hilelerini paylaşacağız.  Battlefield 1942 oyunun incelmesine Battlefield 1942 oyun indir linkinden ulaşabilirsiniz. Tek kişilik oyuncu modunda oyun esnasında é tuşuna basın ve konsolu açın daha sonra aşağıdaki kodları girebilirsiniz:

Devamını oku »

Battlefield 1942 Oyun Videoları

Aşağıda Electronic Arts Inc firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Battlefield 1942” adlı oyunun videolarını paylaşacağız.  Battlefield 1942 oyunun incelemesine Battlefield 1942 Oyun indir linkinden ulaşabilirsiniz.

Battlefield 1942 Oyun indir

Battlefield 1942Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Electronic Arts Inc firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Battlefield 1942” adlı oyunun incelemesini sunacağız. Battlefield 1942 oyunu macera ve savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Battlefield 1942 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.
Devamını oku »

Battlefield 2 Oyun Videoları

Aşağıda DICE firması tarafından geliştirilen ve EA Sport firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “Battlefield 2” adlı oyunun videolarını sunacağız. Battlefield 2 oyunun incelemesine Battlefield 2 Oyun indir linkinden ulaşabilirsiniz.


Devamını oku »

Battlefield 2 Oyun indir

Battlefield 2 Oyun indirin bu oyun incelmesinde sizlerle DICE firması tarafından geliştirilen ve EA Sport firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “Battlefield 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Battlefield 2 oyunu savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Battlefield 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmıyacaksınız.
Devamını oku »

Battlefield 2142 Oyun Videoları

Aşağıda Digital Illusions CE firması tarafından geliştirilen “Battlefield 2142” adlı oyunun videolarını paylaşacağız. Battlefield 2142 oyunun incelemesine Battlefield 2142 Oyun indir linkinden ulaşabilirsiniz.

Devamını oku »


İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz. Sitemap - Gizlilik Politikası
oyun indir