Archive for Mayıs, 2011

-sponsor bağlantılar-


X-Men Origins: Wolverine Oyun Videoları

Oyun indir sitemizin bu günkü oyun video paylaşım köşesinde X-Men Origins: Wolverine oyun videolarını paylaşacağız. Oyunun demo sürümünü ve incelemesine ulaşmak için X-Men Origins: Wolverine Oyun indir linkini kullanın.

X-Men Origins: Wolverine Oyun indir

Süper kahramaların hikayeleri her zaman ilgiyi çekmeyi başarmıştır. Raven Software ve Activision firmaları bunu dikkate alarak X-Men Origins: Wolverine oyununu yapmaya karar vermiş. X-Men Origins: Wolverine oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.  Sizi daha fazla meraklandırmadan oyunun incelemesiyle baş başa bırakim.

Devamını oku »

GTA Vice City Oyun Videoları

Rockstar firmasının Gta oyun serisine dahil ettiği GTA Vice City oyununun videolarına buradan ulaşabilirsiniz. GTA Vice City oyununun demo sürümünü indirmek için de GTA Vice City Oyun indir konusuna gidin.


Devamını oku »

GTA Vice City Oyun indir

Gta indir kategorisinin bu yazısında sizlerle GTA Vice City oyununu inceleyeceğiz. GTA Vice City tam olarak GTA 3 ‘ün ek paketi mi yoksa GTA 4 olarak mı piyasaya çıkacağı oyun severlerin merak konusu olmuştu. Fakat Rockstar firması oyunu kendi adında yani GTA Vice City olarak piyasaya çıkarma kararı aldı.

GTA Vice City oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. GTA Vice City oyununu bilgisayarınıza kurduktan sonra menü ayarlamalarına geçin. Bu seride oyuna arabalardan başka kullanabileceğimiz motor bisikletler de dahil edilmiş. Oyundaki tek değişiklik bu da değil tabi. Oyuna farklı görevlerde dahil edilmiş.

Devamını oku »

Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyun videoları

EA Bright Light firmasının geliştirip, Electronic Arts firması dağıtıcılığını üstlendiği aksiyon oyunu Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununun videolarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununun demo sürümünü indirmek ve incelemesine ulaşmak için Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyun indir konusunu ziyaret edin.

Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyun indir

Oyun indir sitemizin bu yazısında sizlerle EA Bright Light firmasının geliştirip oyun piyasasına sunduğu Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununu paylaşacağız. Harry Pother baş düşmanı Voldemort karşı durmasına yardım edeceksiniz. Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirin.

Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununda harry, Hogwarts’ taki 6 yılını doldururken kötülerin prensi Voldemort geri döner. Harry Potter 6 yılında iksir yapmayı öğreniyor. Oyunda da bol bol iksirler hazırlayacağız. Hogwarts bütün yerler kapalıdır. Fakat oyunun ilerleyen bölümde buradaki gizeme şahit olacaksınız. Harry Potter And The Half-Blood Prince oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium 4 1.8 GHZ işlemci, 512 MB RAM, 128 MB ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Devamını oku »

Prototype hileleri

Oyun indirin bu yazısında sizlerle aksiyon oyunlarının içerisinde bulunan Prototype oyununun hilelerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Prototype oyunun incelemesine ve demo sürümünü indirmek için Prototype oyun indir konumuzu ziyaret edin.  Prototype vücut geliştirme hileleri için aşağıda işlemleri uygulayınız.
Devamını oku »

Prototype Oyun Videoları

Radical Entertainment firması tarafından geliştirilen Prototype oyununun videolarını bu makalemizde bulabilirsiniz. Prototype oyunun incelemesine ve demo sürümünü indirmek için Prototype oyun indir konumuzu ziyaret edin.


Devamını oku »

  • Sayfalar 1 of 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >

İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz. Sitemap - Gizlilik Politikası
oyun indir