Archive for Haziran, 2011

-sponsor bağlantılar-


Mafia 2 Hileleri

2K Czech firması tarafından geliştirilen Mafia 2 oyununun hilelerine buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun demo sürümünü indirmek için Mafia 2 indir linkini kullanın. Oyunda hile yapabilmek için trainer yüklemeniz gerekmektedir. Trainer bilgisayarınıza indirdikten sonra virüs taramasından geçirmeyi unutmayınız. Açılan sayfada Mirror 1 linkine tıklayın.

Devamını oku »

Mafia 2 Oyun indir

Oyun indirin bu yazısında sizlerle 2K Czech firması tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından da oyun piyasasına sunulan Mafia 2 oyununu sunacağız. Oyunumuz aksiyon oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Mafia 2 oyununu konusunu sinema filminden almaktadır. Mafia 2 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz.
Devamını oku »

Pes 2011 Videoları

Konami firması tarafından geliştirilen Pes 2011 oyununun videolarını buradan izleyebilirsiniz. Oyunun demo sürümünü Pes 2011 indir linkinden temin edilebilirsiniz.


Devamını oku »

Pes 2011 Oyun indir

Oyun indir ‘in bu yazısında sizlerle Konami firmasının geliştirdiği Pro Evolution Soccer 2011 oyununu sunacağız. Pes 2011 oyunu pes indir kategorisinin futbol oyunlarından birisidir. Oyunun bu serisinde bir çok yenilik mevcut. Pes 2011 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.
Devamını oku »

Serious sam 3 Oyun Hileleri

Serious sam 3 oyununun hilelerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Oyunun demo sürümünü indirmek için Serious sam 3 indir linkini kullanın. Oyun sırasında konsol’u açın ([é] tuşu ile – [Esc]’nin altındaki tuş) ve aşağıdaki kodları yazın:
Devamını oku »

Serious sam 3 Videoları

Serious sam oyunlarının üçüncü serisi olan Serious sam 3 videolarını aşağıdaki videoyu çalıştırarak izleyebilirsiniz. Oyunun demo sürümünü indirmek için Serious sam 3 indir linkini kullanın.

Serious sam 3 oyun indir

Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle CroTeam firması tarafından geliştirilen Serious sam 3 oyununu sunacağız. Oyunun bu serisinde sizleri büyük bir heyecan bekliyor. Serious sam 3 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Devamını oku »

Bmw m3 challenge Oyun indir

Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle Blimey! Games ve 10TACLE Studios Belgium firmalarının ortaklaşa geliştirdiği “Bmw m3 challenge” oyununu sunacağız. Bmw m3 challenge araba yarışı oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda linkten kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Devamını oku »


İçeriklerdeki yazılar kopyalanamaz. Resimler oyunların üretici veya yayıncılarına ait olup temsilidir. Oyunlar ücretsiz sürüm veya demo olmakla birlikte yasadışı paylaşım yapılmamaktadır. Oyunları yüklemeden önce mutlaka taramadan geçiriniz. Sitemap - Gizlilik Politikası
oyun indir