7 Days to DieOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde The Fun Pimps Entertainment LLC tarafından geliştirilen “7 Days to Die” adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. 7 days to die oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzun konusunda zombiler işlenmiş. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

7 Days to Die oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Zombilerin amaçları sizden bir parça koparmak ve virüsü sizlere bulaştırmak ya da sizi tamamen yok etmek. Tabi ki buna izin vermeyeceksiniz.

7 Days to Die Oyunu

7 days to die oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve mekanlar etkileyici. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3.0 Ghz Quad Core CPU, 6 GB RAM ve Nvidia GTX 460 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine 7 Days to Die oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: 7 Days to Die Oyun indir