Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde HiTech Creations tarafından geliştirilen Aces High adlı oyun ile karşınızdayız. Oyunumuz savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Aces High gökyüzünün altını üstüne getireceğiz. Aces High oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Aces High oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyunumuza başlayın. Oyunda 2 ‘nci Dünya Savaşı teması işlenmiş. Tek farkı var. Bu sefer karadan harekat düzenlemeyecek havadan düşmanlarınızı yok edeceksiniz. Oyunumuzda 6 ülkenin hava gücü mevcuttur. Düşmanlarınızın bölgelerini bombardımana tutarak savaşın gidişatını değiştirmek sizlerin elinizde.

Aces high oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Uçaklar neredeyse gerçeğin aynısı gibi yapılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 3.0 işlemci, Nvidia 6800 Ekran kartı, 2 GB Ram ve 1 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş ve simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Aces High oyununu önerebilirim. Oyunun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Aces High oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Aces High Oyun indir