Oyun indir sitemizin bu oyun incelemesinde sizlerle Eugen Systems firması tarafından geliştirilen Act of War High Treason adlı oyunu inceleyeceğiz. Act of War High Treason oyunu strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda kaynakları çok iyi kullanarak iyi bir savaş stratejisi belirlemeniz ve oyunda ilerleyişinizi devam ettirmeniz gerekir. Oyunu demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Oyunu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Act of War High Treason oyununda kaynaklarımızı iyi kullanarak savaş gücümüzü artırmamız gerekiyor. Bunun için de savunma merkezlerimizi güçlenmesi gerekli. Oyunda yüzlerce harita bulunmakta ve sizin gibi oyuncuların yer aldığını düşünürsek işimiz hiç kolay olmayacak.

Act of War High Treason oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Askerleriniz, savaş bölgeleri, ve tanklarınızın tasarımları başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 2.2 GHz işlemci, 128 MB RAM ve 512 Mb ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Act of War High Treason oyununu önerebiliriz. Act of War High Treason oyununun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Act of War High Treason Oyun indir