age of conan hyborian adventuresOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Funcom tarafından üretilen Age of Conan: Hyborian Adventures adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunuyoruz. Age of Conan: Hyborian Adventures oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz çizgi filmlerin en güzel senaryolarını alarak hazırlanmıştır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Age of Conan: Hyborian Adventures oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Canon karakteri ile verilen görevleri yerine getirerek maceradan maceraya atılmamız gerekiyor. Bunun için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

age of conan hyborian adventures oyunu

Age of conan hyborian adventures oyununu görsel efektleri yukarıda da gördüğünüz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2 4GHZ İşlemci, 2 GB RAM, 512 MB Nvidia GeForce 7900 GTX Ekran Kartı ve 32 GB Sabit Disk Alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Age of Conan: Hyborian Adventures oyununu önerebilirsiniz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Age of Conan: Hyborian Adventures Oyun indir