Age Of Empires 3 The Asian DynastiesOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Age Of Empires indir kategorisinde bulunan “Age Of Empires 3 The Asian Dynasties” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Age Of Empires 3 The Asian Dynasties oyunu savaş ve similasyon oyunlarının içersinde yer almaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Age Of Empires 3 The Asian Dynasties oyununun incelemesini yapmaya başlayalım.

Age Of Empires 3 The Asian Dynasties oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Age Of Empires 3 The Asian Dynasties oyununda 3 farklı millet eklenmiş. Bunlar Çin, Hindistan ve Japonya olmak üzere sıralanmaktadır. Hindistan milletinde savaş fili, Çin’de göç kartları ve Japonya’da da avcılık ve besicilik faaliyetleri çok ünlüdür. Bu oyunda bulunan bütün milletler kendilerine özel konsolosluk kurma fikrini oluşturmaktadır.

Age Of Empires 3 The Asian Dynasties

Age Of Empires 3 The Asian Dynasties oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Age Of Empires 3 The Asian Dynasties oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 2.4 Ghz. işlemci, 256 MB ram, 64 mb ekran kartı ve 2 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş ve similasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Age Of Empires 3 The Asian Dynasties” oyununu önerebilirim. Age Of Empires 3 The Asian Dynasties oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Age Of Empires 3 The Asian Dynasties oyununu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Age Of Empires 3 The Asian Dynasties Oyun indir