Age of Empires The Rise of RomeOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Ensemble Studios firması tarafından geliştirilen ve Microsoft şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Age of Empires The Rise of Rome” adlı oyunu önerebilirim. Age of Empires The Rise of Rome oyunu Age of Empires indir kategorisinde bulunan bir strateji oyunudur. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Age of Empires The Rise of Rome adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Age of Empires The Rise of Rome oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Age of Empires The Rise of Rome oyunu strateji oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Age of Empires The Rise of Rome oyunu dünyada bir çok insanın beğenisini toplamayı başarmıştır. Oyunun bu serisine bir çok özellik eklenmiş.

Oyunda 4 tane ırk bulunmaktadır. Bunlar Makedonya, Palmira, Kartaca ve Roma’dır. Age of Empires The Rise of Rome oyununda başarıya ulaşmak için haritayı etkin bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Age of Empires The Rise of Rome oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir.

Age of Empires The Rise of Rome

Age of Empires The Rise of Rome oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium II 200 Mhz işlemci, 16 MB ram, onboard ekran kartı ve 80 mb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Age of Empires The Rise of Rome” oyununu önerebilirim. Age of Empires The Rise of Rome oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Age of Empires The Rise of Rome oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Age of Empires The Rise of Rome Oyun indir