Triumph Studios firması tarafından geliştirilen Age of Wonders 2 oyunu ile sizlerle buluşuyoruz. Age of Wonders 2 macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır.  Bu sürümde oyunumuz bizlere bilindik senaryosundan farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor.  Age of Wonders 2 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Age of Wonders 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna dahil olun.  Age of Wonders 2 bilindik senaryosunun dışına çıkarak oyun severlerin karşına çıkmış. Artık oyunumuzda güçlü bir kralı yönetiyorsunuz. Bu kralın fantastik güçleri bulunmaktadır. Düşmanlarınızı büyü yaparak yok etmelisiniz. Age Of Wonders 2 oyununda 12 çeşit ırk bulunuyor ve istediğinizi seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Age of Wonders 2 sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium 2 300 işlemci, 64MB RAM, 500MB sabit diks alanı ve , 32MB DirectX compatible ekran kartına ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera ve strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Age of Wonders 2 oyununu mutlaka denemeli. Age of Wonders 2 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Age of Wonders 2 Oyun indir