Agricultural Simulator Historical FarmingOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Actalogic tarafından geliştirilen Agricultural Simulator: Historical Farming adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Agricultural simulator historical farming oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Agricultural simulator historical farming oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz.Oyunda tarımcılığın diğer yüzünü keşif edeceksiniz. Toksana’da isterseniz de Kuzey Alp Bölgeleri’nde tarım işi ile uğraşabilirsiniz.

Agricultural Simulator Historical Farming

Agricultural Simulator Historical Farming oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3,0 GHz işlemci, 4 GB RAM, Nvidia Geforce GTX 560 ekran kartı ve 1300 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine agricultural simulator historical farming oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Agricultural Simulator Historical Farming Oyun indir