Airport Simulator 2014Oyun indir sitemizin günkü oyun incelemesinde United Independent Entertainment GmbH tarafından geliştirilen “Airport Simulator 2014” adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Airport simulator 2014 oyunu,  simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Pilot olmanın zevkini tam anlamıyla hissedeceksiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Airport simulator 2014 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunun bu serisinde bir çok yenilik bulunmaktadır. Hava trafiğini kordine ederek huzuru sağlamanız gerekiyor.

Airport Simulator 2014

Airport simulator 2014 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3,0 GHz Pentium işlemci, 4 GB RAM, Nvidia Geforce GTX 560 ekran kartı ve 200 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine airport simulator 2014 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Airport Simulator 2014 Oyun indir