Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Synetic firması tarafından geliştirilen Alarm für Cobra 11: Burning Wheels oyununu paylaşacağız. Alarm für Cobra 11: Burning Wheels araba oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Alarm für Cobra 11: Burning Wheels oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Alarm für Cobra 11: Burning Wheels oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Oyunumuz Kobra takibi adlı diziden kaynaklanarak hazırlanmış. Bildiğiniz birbiriyle uyumlu 2 polis tüm azılı katillerin üstesinden gelmeyi başarıyor. Bizim görevimiz ise bu iki polisten birini seçerek suç oranını aşağıya çekmek.

Alarm für Cobra 11: Burning Wheels oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyundaki arabaların tasarımları gerçeği andırmaktadır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 3.2 GHz işlemci, 1024 MB RAM, 256 MB ekran kartı ve 4.2 GB hard disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Sonuç olarak araba oyunlarından hoşlananlar Alarm für Cobra 11: Burning Wheels oyununu deneyebilir. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki demo linkini kullanın.

Downlaod: Alarm für Cobra 11 Burning Wheels Oyun indir