American Lowriders oyunuOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle PlayWay oyun geliştiricisi tarafından hazırlanan American Lowriders oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile vereceğiz. American Lowriders oyunu araba yarış oyunları içerisinde yerini almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

American Lowriders oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Oyunda araba yarışlarına ve yer altı savaşlarına kendinizi hazırlayın. Eski model arabalar ile yeraltı yarışlarına katılarak en yüksek skoru almaya çalışın. Ayrıca kendi seçtiğiniz otomobili istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz.

american lowriders oyunu

American lowriders oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz işlemci, 512 MB Ram, 128 MB ekran kartı ve 1 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize American lowriders oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: American lowriders oyun indir