angry birds seasons hd freeOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Rovio Entertainment Ltd tarafından geliştirilen Angry Birds Seasons HD Free adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Angry Birds Seasons HD Free oyunu mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Telefonunuz ile bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. Angry Birds Seasons HD Free oyununu incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Angry Birds Seasons HD Free oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Görevimiz yumurtaları kötü domuzcuklardan korumak ve onları yok ederek en yüksek skoru almak. Oyunda 5 Mevsim farklı temalar, 3 yeni zorlu düzey ve yeni altın yumurtalara yer verilmiştir.

angry birds seasons hd free

Angry birds seasons hd free oyununun görsel efektleri mobil ortam düşünülecek olursa idare edecek düzeyde. Mekan ve karakter tasarımları flash oyunları anımsatıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için iPhone, iPod touch ve iPad Requires iOS 3.2 bir telefona ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Angry Birds Seasons HD Free oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkine tıklayarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Download: Angry Birds Seasons HD Free Mobil Oyun indir