angry birds star warsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Rovio Entertainment Ltd. tarafından geliştirilen “Angry Birds Star Wars” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Angry birds star wars oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyun yıldız savaşlarını konu alıyor. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Angry birds star wars oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Kuşların bu seferki görüntüleri Anakin Skywalker, Amidala, R2-D2 gibi önemli karakterlere benziyor. Oyun Tatooine gezegeninde geçiyor.

angry birds star wars

Angry birds star wars oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakteler ve mekanlar güzel olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması ve 46 Mb boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine angry birds star wars oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Angry Birds Star Wars Mobil Oyun indir