Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Massive Development firması tarafından geliştirilen AquaNox 2: Revelation adlı oyununu inceleyeceğiz. AquaNox 2: Revelation oyunu macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyun daha önce oynadığımız hiç bir oyuna benzemiyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

AquaNox 2: Revelation oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Oyunumuzda temel görevimiz hayatta kalmak. Fakat bu hiç de o kadar kolay olmayacak. Çünkü korsanlar, garip tarikatlar ve baskıcı paramiliter yaşamsal faliyetlerimizi tehdit ediyor. Bunların hepsi dünyayı ele geçirmeye çalışıyor. Görevimiz bu gruplara engel olmak.

AquaNox 2: Revelation oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekanların tasarımları mükemmel olmuş. AquaNox 2 Revelation oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium veya Athlon 1GHz İşlemci, 256 MB RAM, 64 MB DirectX uyumlu Ekran Kartı ve 2 GB Sabit Disk Alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize AquaNox 2: Revelation oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılıdır. AquaNox 2: Revelation oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden indirebilirsiniz.

Download: AquaNox 2 Revelation Oyun indir