ArcheBlade Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Codebrush Games tarafından geliştirilen “ArcheBlade” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Archeblade oyunu,  aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz Street Fighter ve Tekken gibi oyunlara alternatif sağlıyor. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Archeblade oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Eskiden rabet görmeyen oyunlar şu zamanlarda çok tutulmaya başlıyor. Oyunda seçebileceğiniz 14 farklı karakter yer alıyor. Oyunda multiplayer özeliği bulunuyor.

archeblade oyunu

Archeblade oyununun görsel efektleri gayet başarılı 1 şekilde dizayn edilmiş. Dövüşçülerin tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i3 3 GHz işlemci, 4 GB RAM, ATI HD 4870 ekran kartı, 1500 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine archeblade oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: ArcheBlade Oyun indir