Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında Bohemia Interactive Studio firması tarafından geliştirilen “Arma 2: Operation Arrowhead” oyunu ile karşınızdayız. Son günlerin en iyi oyunları arasında bulunan Arma 2: Operation Arrowhead oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Arma 2: Operation Arrowhead oyunu hayal ürünü bir bölge olan Takistan’da geçiyor. Oyunu isterseniz single (tek) yada çoklu ortamda oynayabilirsiniz. Arma 2: Operation Arrowhead oyununda şehir, çöl ve orman görevleriniz olacak ve Operation Arrowhead, Orta Asya tarzı geniş alanlara sahip olacaksınız.

Arma 2: Operation Arrowhead görsel ve ses efektleri ise bize tam savaş ortamını yaşatacak cinsten. Arma 2: Operation Arrowhead oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için bilgisayarınızın Intel Pentium 4 3.0 GHZ işlemci 256 MB ekran kartı, 1 GB ram ve 10 GB boş sabit disk gibi özeliklere sahip olması gerekli.

Savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Arma 2: Operation Arrowhead oyununu mutlaka denemeli. Yukarıda da belirtiğimiz Arma 2: Operation Arrowhead oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Arma 2: Operation Arrowhead oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download : Arma 2: Operation Arrowhead Oyun indir