Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde StarWraith 3D Games firması tarafından geliştirilen Arvoch Alliance adlı oyun ile karşınızdayız. Arvoch Alliance oyunu strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Bu 3 boyutlu uzay savaş oyununda farklı bir konu işlenmiş. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Arvoch Alliance oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Arvoch Alliance oyununda 30 farklı görev mevcuttur. Uzayın derinliklerinden maceralara atılarak zamanın nasıl geçtiğinin farkında olmayacağız. Oyun esnasında bazen casus bazen de uzaylılar amansız bir savaşa girmiş askeri canlandıracağız. Oyunumuzda Multiplayer özelliği mevcut. Kooperatif Campaign modunda oyuncularla amansız 1 mücadeleye gireceksiniz.

Arvoch alliance oyunu görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Uzay gemileri mükemmel olmuş. Oyunu oynarken uzayın derinliklerinde kaybolabilirsiniz. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHz işlemci, 1.5 GB RAM gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Arvoch Alliance oyununu deneyebilir. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belitiğim gibi gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Arvoch Alliance Oyun indir