Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle UIG firması tarafından geliştirilen ATC Airport Tower Simulator oyununu inceleyeceğiz. Oyunumuz Havaalanı kontrol simülasyon oyunlarının içerisinde yer almaktadır. ATC Airport Tower Simulator oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

ATC Airport Tower Simulator oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna başlayın. Oyunda hava alanında hava trafik kontrol görevi üstleniyoruz. Oyunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Zira yapacağınız hata insanların hayatlarına mal olabilir.

ATC Airport Tower Simulator oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.4Ghz İşlemci, 700 Mb’lik bir sabit disk, 256 Mb ekran kartı ship olmanız gerekiyor.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz ATC Airport Tower Simulator oyununu deneyebilir. ATC Airport Tower Simulator oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: ATC Airport Tower Simulator indir