Oyun indir bu oyun incelemesinde Astragon firması tarafından geliştirilen Bagger Simulator 2011 oyununu inceleyeceğiz. Bagger Simulator 2011 oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Bagger Simulator 2011 oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bagger Simulator 2011 oyunu indirdikten sonra menü ayalamalarını düzenleyiniz. Oyunda değişik inşaatlarda şehirlere su doğal gaz gibi boru hatları döşemek ve kaldırım ve yol yapacaksınız. Yani şehrin tüm alt yapısı bizlerden sorulacak.

Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Bagger Simulator 2011 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için Intel Pentium 4 işlemci, 1 GB Ram, nVidia GeForce 6600 ekran kartı ve 1 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Bagger Simulator 2011 oyununu deneyebilir. Bagger Simulator 2011 oyununun demo sürümünü aşağıdaki download linkinden indirebilirsiniz.

Download: Bagger Simulator 2011 indir