Bang Bang RacingOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Digital Reality firmasının geliştirerek oyun piyasasına sunduğu “Bang Bang Racing” oyunu ile karşınızdayız. Bang bang racing oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak bang bang racing oyununu geçebilirsiniz. Oyunda N-Dura, Evo GT, Protech ve Apex gibi değişik kamera açılarını görebileceksiniz. İstediğinizi ayarlayarak oyunun içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Oyunda 20 son model araba sizleri bekliyor olacak. Oyunu Single-player modunda ister tek başınıza isterseniz de multiplayer moddunda arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

bang bang racing oyunu

Bang bang racing oyunu görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı yapmayı başarıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel çift çekirdekli işlemci 2.0 GHz işlemci, 1 GB Ram, 128 Mb ekran kartı ve 300 MB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Bang Bang Racing oyununu sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Açılan sayfada sağ menüde demo oyun indirme linki mevcut.

Download: Bang Bang Racing Oyun indir