Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde MAUS Software tarafından geliştirilen ve Black Bean tarafından da oyun piyasasına sunulan Battle of Europe oyununu sizlerle paylaşacağız. Battle of Europe oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelemenin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Battle of Europe oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunda 2′ nci Dünya Savaşı konu alınıyor. Oyunda savaş uçağının pilotunu canlandırıyoruz. Bize verilen görevleri başarıyla yerine getirilmesi gerekli. Bunun için de elinizden gelen her şeyi yapmanız lazım. Bunun için düşman uçaklarını yok edip savunma merkezlerini bombardımana tutmamız gerekli.

Battle of europe oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Savaş uçakları ve mekan tasarımları gayet etkileyici. Patlamalar sırasındaki ses efektleri ise oyunu daha da heyecanlı bir hale getiriyor.Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P4 işlemci, 1 Gb RAM, 128 Mb Ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Battle of Europe oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunu demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Battle of Europe Oyun indir