Battlefield 2 Oyun indirin bu oyun incelmesinde sizlerle DICE firması tarafından geliştirilen ve EA Sport firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “Battlefield 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Battlefield 2 oyunu savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Battlefield 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmıyacaksınız.

Battlefield 2 oyununu demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Battlefield 2 oyunu savaş oyunlarının içerisinde bulunmaktadır. Battlefield 2 oyunu bizi tam olarak savaş ortamına sokuyor. Önceki sürümlere göre daha çok Savaş haritaları, rütbenizi yülseterek yeni silah ve medalyaların sahibi olabilirsiniz.

Battlefield 2

Battlefield 2 oyunun görsel ve ses efekleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Battlefield 2 oyundaki karakterlerimizin görsel efektleri mukemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Battlefield 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.7 Ghz işlemci, 512 Mb Ram ve NVidia GeForce FX 5700 ekran kartı gibi sistem gereksinimleri bulunmaktadır.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Battlefield 2 oyununu önerebilirim. Battlefield 2 oyunundaki görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Battlefield 2 oyunu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Battlefield 2 Oyun indir