Battlefield HeroesOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde EA Digital Illusions CE tarafından geliştirilen Battlefield Heroes adlı oyunun demosunu oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Battlefield Heroes oyunu aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz ikinci dünya savaşı teması üzerine hazırlanmış askeri harekat oyunudur. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Battlefield Heroes oyununa bağlandıktan sonra oyunumuza karakterinizi oluşturarak başlayabilirsiniz. Oyunumuzun menüsü Türk oyuncuların zorlanmaması için Türkçe olarak hazırlanmış. Yani menü ayarlarında zorlanmayacaksınız. Oyunda 2 adet göreviniz bulunuyor. Capture the Flag görevinde karşı tarafın bayrağını ele geçirmek. İkinci göreviniz V2 Vengeance ise roketlerle dolu bir bölgeyi geçmek.

battlefield heroes oyunu

Battlefield heroes oyununun görsel efektleri mükemmel değil. Fakat oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına dahi varamayacaksınız. Ayrıca oyunu oynamanız için üst seviye bir bilgisayara da ihtiyacınız yok. Başarıyı elde etmek için elinizden geleni yapın.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine battlefield heroes oyununu önerebilirim. Oyunun demo sürümünü indirmek için oyuna bağlanmanız gerekiyor. Bunun için de aşağıdaki linki kullanın.

Download: Battlefield Heroes Oyun indir