Battleplan: American Civil War Oyun indirOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde The Mustard Corporation tarafından geliştirilen Battleplan: American Civil War adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Battleplan american civil war oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Amerikanın sivil savaşlarına hazırlıklarınızı yapın. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Battleplan american civil war oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Amerikanın iç savaşının ne olduğunu bu oyunda daha iyi anlayacaksınız. Görevlerini yerine getirmeniz gerekiyor. Birlik veya Konfederasyon olarak oynamanıza olanak sağlar.

Battleplan: American Civil War Oyun indir

Battleplan american civil war oyununun görsel efektleri idare eder seviyede. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 işlemci, 1 GB RAM ve 400 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine battleplan american civil war oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Battleplan: American Civil War Oyun indir