Oyun indir sitemizin bu oyun incelemesinde sizlerle Ubisoft firmasının geliştirdiği kaliteli oyunlardan birisi olan “Beyond Good and evil” oyununu inceleyeceğiz. Beyond Good and evil macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz.

Beyond Good and evil oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna başlayın. Oyun alışılmış bir mafya kurgusu üzerine kurulmamış. Beyond Good and evil oyununda gizli üstlere kimseye görünmeden girerek bizlere verilen görevleri yerine getirmemiz gerekiyor. Bir adet fotoğraf makinesi mevcut bunla çevredeki hayvanların resmini çekin ve para kazanın. Böylece güç, tamir kiti, hayvan arama makinesi gibi size yardımcı olacak malzemeler alabilirsiniz.


Oyunun görsel ve ses efektleri mükemmel olmasa da kendince gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Beyond Good And Evil oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 işlemci, 64 MB RAM, 32MB ATI Radeon Ekran kartı gibi sitem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Beyond Good And Evil oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download : Beyond Good And Evil Oyun indir