blackguardsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Epiphany Games tarafından geliştirilen Blackguards adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Blackguards oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz korku teması üzerine kurulmuş. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Blackguards oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Korku ve karanlık temalar oyunda işlenmiş. Hayatta kalabilmek için iyi bir stratejiye ihtiyacınız var. Oyunda yönetebileceğimiz üç karakter var. Bunlar savaşçı , büyücü veya avcı.

blackguards oyunu

Blackguards oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz Quad Core CPU işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 275 ekran kartı ve 20 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine blackguards oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Blackguards Oyun indir