Blood of the WerewolfOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde EA tarafından geliştirilen “Blood of the Werewolf” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Blood of the werewolf oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Kurt adamlar ile vampirler arasındaki amansız mücadeleye ortak olmak ister misiniz? Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Blood of the werewolf oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayın. Oyunda 10 farklı gezegen, 5 farklı ırk bulunmaktadır. Bunlardan birini seçerek ırkınızı diğerlerine göre üstün kılmanız gerekiyor. 34 karakterden birini yöneteceksiniz.

Blood of the Werewolf Oyunu

Blood of the Werewolf oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa idare eder düzeyde. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad Core işlemci, 4 Gb Ram ve 1 Gb harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine blood of the werewolf oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Blood of the Werewolf Oyun indir