borderlands the pre sequel oyunuOyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde 2K Australia , Gearbox Software , Aspyr tarafından geliştirilerek “Borderlands: The Pre-Sequel” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Borderlands the pre-sequel oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Borderlands the pre-sequel demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Pandoranın ay üzerindeki yolculuğunda düşmanlarınız ile savaşarak ganimetleri toplamanız gerekecek. Savaş esnasında buz ve lazer silahlarını kullanacaksınız.

borderlands the pre sequel oyunu

Borderlands the pre-sequel oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakter ve mekan efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.3 GHz Quad Core işlemci, 3 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 560 ekran kartı ve 20 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine borderlands the pre-sequel oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Borderlands The Pre-Sequel Oyun indir