Bound By FlameOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Spiders tarafından geliştirilen “Bound By Flame” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Bound by flame oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Fantastik bir dünyaya hoş geldiniz. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bound by flame oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Oyunumuzda iblisler savaşacaksınız. İblisin ordusunda ölüler mevcut. İşiniz çok zor.

bound by flame oyunu

Bound by flame oyununun görsel efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için INTEL DUAL CORE 2.2 GHZ, 2048 MB RAM, 512 MB Ekran kartı ve 6 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine bound by flame oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Bound By Flame Oyun indir