breedOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Breed adlı savaş oyununu sizlerle paylaşacağız. Breed oyununda uzay savaşlarına hazır olun. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Sizleri daha fazla merak ettirmeden oyunumuzun içeriği ile baş başa bırakalım.

Breed oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunda sıradan askerliği bırakarak uzay askerliği yapıp düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. Düşmanlarınız güçlü yaratıklardan oluşmakta. Bunun için kendi ekibinizi iyi yönetmeniz lazım.

breed oyunu

Breed oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet iyi durumda. Karakter tasarımları hoş olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz işlemci, 128 MB RAM ve 1.5 GB Hard Disk Alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarında hoşlanan ziyaretçilerimize breed oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Breed Oyun indir