Brutal LegendOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Double Fine Productions tarafından geliştirilen “Brutal Legend” adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Brutal Legend oyunu macera oyunları kategorisinde bulunan online bir oyundur. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Brutal Legend oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. 1990 yıllarındaki metal kahramanlar yeniden geliyor. Hayatta kalmak için düşmanlarınızı yok ederek yolunuzda ilerlemeniz gerekiyor. Oyunu isterseniz arkadaşlarınızla isterseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz.

brutal legend oyunu

Brutal Legend oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel i5 Duo at 2.5 GHz işlemci, 2 GB RAM, 512 MB GeForce 650 ekran kartı ve 8 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak online oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Brutal Legend oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Brutal Legend Oyun indir