Bus Simulator 2008Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Bussimulatorgame tarafından geliştirilen Bus Simulator 2008 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile sizlere sunuyoruz. Bus simulator 2008 oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Otobüs simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz için ideal bir oyun. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bus Simulator 2008 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçebilirsiniz. Oyunda şehir için ve şehir dışı yolculuk yapacak müşterilerinizi kazasız ve trafik kurallarına uyarak gitmesi gereken yerlere götürerek en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor. Ek gelir elde etmek için arabanızın üzerine reklam yerleştirebilirsiniz.

bus simulator 2008 oyunu

Bus simulator 2008 oyununun görsel ve ses efektleri mükemmel bir şekilde oyuna taşınmış. Mekan ve otobüslerin tasarımları gayet başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 1.7 GHz işlemci, 512 MB RAM, 128 MB Ekran Kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak kamyon simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine bu oyunu bir alternatif olarak sunabiliriz. Yukarıda da değindiğimiz gibi oyunun görse ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Bus Simulator 2008 Oyun indir