Call of cthulhu the wasted landOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde BluBee Games tarafından geliştirilen “Call of Cthulhu The Wasted Land” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Call of cthulhu the wasted land oyunu,  aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Korku ve aksiyon oyunda birleştirilmiş. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Call of cthulhu the wasted land oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Oyunumuz Birinci Dünya Savaşı ‘nı konu almış. İyi bir strateji ile en yüksek skoru elde etmeye çalışın.

Call of cthulhu the wasted land

Call of cthulhu the wasted land oyunu 3D grafikler, etkileyici ses efektleri ile göz alıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel 1.6 GHz işlemci, 1 GB RAM ve 400 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine call of cthulhu the wasted land oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Call of Cthulhu The Wasted Land Oyun indir