Call Of Duty 3Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Call Of Duty indir kategorisinde yer alan ve trademarks of Activision firması tarafından geliştirilmiş “Call Of Duty 3” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Call Of Duty 3 oyunu savaş ve strateji oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Daha fazla uzatmadan Call Of Duty 3 adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Call Of Duty 3 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Call Of Duty 3 oyununu yükledikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Call Of Duty 3 oyununda kendinize birlikler oluşturacak ve savaştan galip gelmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

Call Of Duty 3

Call Of Duty 3 oyununun bu serisinde güçlü Alman birliklerine karşı savaşacaksınız. Oyun Fransa’nın başkenti Paris’in Berlin işgalinden kurtuluşunu konu almaktadır. Çoğu strateji ve savaş oyunları Call Of Duty oyunlarından etkilenmektedir. Call Of Duty 3 oyununun ses ve görüntü efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir.

Call Of Duty 3

Call Of Duty 3 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz dual core veya daha üstü işlemci, XP için 1GB Vista için 2GB Ram, Nvidia Geforce 7800 ve 8GB boş hard disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Call Of Duty 3 oyununu önerebilirim. Call Of Duty 3 oyununun görsel ve ses efektleri mukemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Call Of Duty 3 oyununu demo sürümü indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Call Of Duty 3 Oyun indir