Car Wash And SpaOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde HiHoy tarafından geliştirilen “Car Wash And Spa” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Car wash and spa oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer alan araba oyunudur. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Car wash and spa oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Kirli arabaları hızlı bir şekilde temizlemeniz isteniyor. Otomobil, cabrio araba, minibüs, yarış arabası ya da jipler oyunda mevcut.

Car Wash And Spa

Car wash and spa oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Görsel efektler flash oyunlara çok benziyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması ve 18 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine car wash and spa oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Car Wash And Spa Mobil Oyun indir