Carnage RacingOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Jagex tarafından geliştirilen “Carnage Racing” adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Carnage racing oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Carnage racing oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Son model arabalar ve turbo motorlar ile katıldığınız yarışmalarda birinci olmaya çalışacaksınız. Oyunu ister arkadaşlarınız ile online bir şekilde isterseniz tek başınıza single-player modunda oynayabilirsiniz.

carnage racing oyunu

Carnage racing oyununun görsel efektleri gayet başarılıdır. Yarış arabaları ve mekan efektleri üzerinde durulmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz işlemci, 4 MB RAM, GeForce 9000 ekran kartı ve 3 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize carnage racing önerebiliriz. Görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Carnage Racing Oyun indir