carrier command gaea missionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlere Bohemia Interactive tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan Carrier Command: Gaea Mission adlı oyunun demosunu oyunindir.biz.tr farkıyla sunacağız. Carrier Command: Gaea Mission oyunu, savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyun geliştiricileri bu askeri operasyon tarzındaki oyuna bizleri kısa videoları piyasaya sunarak meraklandırdı ve en sonunda da oyunun demosunu yayınladı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Carrier Command: Gaea Mission oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyuna uzay üssünde başlayacağız. Fakat bu üsse saldırılar düzenlenecek ve oyunumuzda böylelikle başlayacak. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

carrier command gaea mission oyunu

Carrier command gaea mission oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2.5 GHz işlemci, 2 GB Ram, Nvidia Geforce 8800 GT ve 8 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize carrier command gaea mission oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz üzere oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Carrier Command Gaea Mission Oyun indir