Chainsaw WarriorOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Auroch Digital tarafından geliştirilen “Chainsaw Warrior” adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Chainsaw Warrior oyunu, strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzda çok fazla mücadele edip çok fazla kan dökeceksiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Chainsaw warrior oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla indirdikten sonra kurulumu yapın ve menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. İnsanları canavara dönüştüren virüs hızla yayılmaktadır. Dönüşen insanların kurtuluşu yok. Hayatta kalmak için diğerlerini yok etmelisiniz.

Chainsaw Warrior

Chainsaw warrior oyununun görsel efektleri tipik strateji oyunlarındaki gibi. Yani fazla bir şey beklemenizi önermem. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual Core 2.0 işlemci, 2 GB RAM, 512 MB ekran kartı ve 400 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları içerisinde bulunan chainsaw warrior oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Chainsaw Warrior Oyun indir