cities in motion 2 oyunuOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Colossal Order ve Paradox Interactive ikilisi tarafından geliştirilen Cities in Motion 2 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Cities in Motion 2 oyunu simülasyon oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunun ikinci serisi oyun severler tarafından merakla bekleniyordu. Oyun üreticileri sonunda cities in motion oyunun ikinci versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Cities in Motion 2 oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Cities in Motion 2 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda verilen görevleri başarılı bir şekilde yerine getirerek en yüksek skoru almaya çalışıyorsunuz. Oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Cities in Motion 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

cities in motion 2 oyunu

Cities in Motion 2 oyununun görsel efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3 GHz Dört çekirdekli işlemci, 4 GB RAM, nVIDIA GeForce GTX460 ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Cities in Motion 2 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Download: Cities in Motion 2 Oyun indir