Clash of ClansOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Supercell tarafından geliştirilen Clash of Clans oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Clash of clans oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Clash of clans demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Barbarlar, büyücüler ve daha birçok farklı birimden oluşan bir ordu kur ve klanını zafere taşı. Bunun için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

Clash of Clans

Clash of clans oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 4.0.3 ve üzeri 50 M olması gerekiyor.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine clash of clans oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Clash of Clans Mobil Oyun indir