Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Stormregion tarafından geliştirilen Codename Panzers: Phase Two adlı oyunun demosunu paylaşacağız. Codename panzers phase two oyunu strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda ABD, İtalya ve İngiltere arasında düzenlenen savaşlar konu alınıyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkinden yararlanın.

Codename Panzers: Phase Two oyunu strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzda ingiltere ve italya arasında savaş ile başlıyor. Sonradan devreye büyük abi ABD ‘de girecek. Savaşı iyi bir savaş stratejisi belirleyen kazanacak. Bunun için çok iyi düşünüp bir strateji belirlemeniz gerekiyor. Oyunda sınırlı sayıda tank, asker ve jeep bulunuyor. Bunları iyi kullanmanız lazım. Düşman komutanları bazen sizin ana karargahına saldırıya geçebiliyor. Buna dikkat etmeniz lazım.

Codename Panzers: Phase Two oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan tasarımları etkileyici. Ses efektleri ise bizleri oyuna daha çabuk adapte ediyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 işlemci, 128 MB ekran kartı, 512 MB Ram ve 3 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Codename Panzers: Phase Two oyununu önerebiliriz. Codename Panzers: Phase Two oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Codename Panzers: Phase Two Oyun indir