Codemasters firması tarafından geliştirilen Colin Mcrae Rally 3 oyunu ile karşınızdayız. Colin Mcrae Rally 3 oyunu araba yarış oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Colin Mcrae Rally 3 oyununu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Colin Mcrae Rally 3 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve heyecan verici yarışlara başlayın. Yarışlar tam anlamıyla gerçeği yansıtmakta ve adrenalin tutkusunu üst seviyelerde tutmaktadır. Bunun için Colin Mcrae Rally 3 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Colin Mcrae Rally 3 araba yarışı oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle arabaların tasarımları mükemmel. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 işlemci, 128 Mb RAM, 64 Mb ekran kartı ve 4 GB boş sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Colin Mcrae Rally 3 oyununu sunabiliriz. Colin Mcrae Rally 3 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Colin Mcrae Rally 3 Oyun indir