Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Codemasters firmasının geliştirdiği “Colin McRae Rally 4” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Colin McRae Rally 4 oyunu araba yarış oyunlarının içerisinde yer bulmaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Colin McRae Rally 4 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak yarışa dahil olun. Oyunda araba yarışının tadına varabileceksiniz. Colin McRae Rally bu sürümünde oyun kontrolleri biraz daha zorlaştırılmış. Colin McRae Rally 4 ile herhangi 1 moda anında giriş yapabiliyorsunuz. Araba seçimlerinizde arabaları önceden deneyebiliyorsunuz.

Oyunun görsel ve ses efektleri mükemmel. Araba ve pist tasarımlarından dolayı yapımcı firmayı kutlamak gerekiyor. Colin McRae Rally 4 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için P4 750 MHz işlemci, 32 MB Ekran kartı ve 256 MB Ram gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Colin McRae Rally 4 oyununu denemelerini öneririm. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda söylediğim gibi gayet başarılı. Colin McRae Rally 4 oyununu indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Colin McRae Rally 4 Oyun indir