Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Excalibur tarafından geliştirilip bizlere sunulan Construction Simulator 2012 oyununun demosunu sizlerle paylaşacağız. Construction Simulator 2012 adından da anlaşılacağı üzere simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda tam olarak inşaat mühendisiliği yaparak çevrenin görünümünü değiştireceksiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Construction Simulator 2012 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Construction simulation 2012 oyununda binalar, yolları yeniden inşa edeceksiniz. Bunun için iyi bir strateji belirleyerek çevreyi güzelleştirin. Oyun içerisinde kamyon, beton arabası, kepçe yani inşaat için gereken tüm araçlar mevcut.

Construction simulator 2012 oyununun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. İnşaat makineleri neredeyse gerçeğinin aynısı. Mekan tasarımları gayet güzel olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanı için Intel Pentium D 3,0 GHz işlemci, 1 GB Ram ve 256 MB Ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize construction simulator 2012 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Construction Simulator 2012 Oyun indir