Contract J.A.C.K.Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Monolith Productions tarafından geliştirilen Contract J.A.C.K. adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Contract jack oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda adrenalin ve macera düzeyi hiç inmiyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Contract J.A.C.K. oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda sizlere zorlu görevler verilerek yapmanız isteniyor. Oyuna karanlık bir odada başlayacaksınız. Ne olduğunu anlamadan 2 iri yarı bir badigard gelerek sizleri almaya çalışacak. Fakat burada deneniyor olduğunuz farkında olun.

contract jack oyunu

Contract jack oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlayacağınız üzere gayet başarılı. Karakter ve mekan tasarımları güzel olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 3 1 GHz işlemci, 256 MB Ram, 128 Ekran kartı ve 2 GB boş sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon ve macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Contract J.A.C.K. oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Contract J.A.C.K. Oyun indir