Counter Strike 1.5 oyunuOyun indirin bu oyun incelemesinde savaş oyunlarının vazgeçinilmez bir oyunu olan “Counter Strike 1.5oyununun incelemesini yapacağız. Counter Strike 1.5 oyununu Valve şirketi geliştirmiştir. Adından da anlaşılacağı üzere Counter Strike 1.5 oyunu , Counter Strike oyununun bir devam oyunudur. Daha fazla uzatmadan Counter Strike 1.5 oyununun içeriğini anlatmaya başlıyalım.

Counter Strike 1.5 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Counter Strike 1.5 oyununda iki farklı karakterde oyuna başlıyabilirsiniz. Counter Strike 1.5 oyununa terörist veya özel kuvvet seçeneklerinden birine seçerek başlıyabilirsiniz. Bu seçeneklerin her birinde görevleriniz değişiyor.

Counter Strike 1.5 oyunu

Counter Strike 1.5 oyununda eğer teröristleri seçerseniz göreviniz bilim adamları kaçırmak ve tim üyelerini yok etmektir. Eğer oyuna tim üyesi olarak başlarsanız da göreviniz bilim adamlarını korumak ve teröristleri yok etmektir. Bunun için elinizden geleni yapmanız gerekir. Tabi oyunda strateji her şeyden önce gelmektedir. Bunun için elinizden geleni yapmanız gerekir.

Counter Strike 1.5 oyunu

Counter Strike 1.5 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle oyundaki karakterler çok güzel bir şekilde dizayn edilmiş. Patlamalardaki yaratıcılık ve görsel şölene ise diyecek bir şey bulamıyorum .

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Counter Strike 1.5 oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Counter Strike 1.5 oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Counter Strike 1.5 Oyun indir